СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ УКРАЇНИ

На Сумщині в ході триденних змагань Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні було розіграно 26 комплектів нагород серед дорослих та юніорів

Директор Департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Роман ВІРАСТЮК передав вітання учасникам та вболівальникам від Міністра спорту України Ігора  ЖДАНОВА і нагадав, що прекрасне українське сучасне місто Суми, де з такою любов'ю дбають про спортивні традиції країни, вже неодноразово гостинно приймає Чемпіонат.

«Федерація легкої атлетики Сумської області є однією з найпотужніших в Україні. Хочу з гордістю запевнити, що організатори і команда тренерів приклали максимум зусиль для комфортного змагання спортсменів. Цей чемпіонат ще раз підтвердить наш статус спортивної області України», -  наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

Спортсмени Сумщини у командному підсумку зайняли 7 місце, а серед молоді – 6. Новий рекорд області серед юніорів з бігу у приміщенні поставили Віталій БУТРИМ і Ярослав ДЕМЧЕНКО.  Друге місце Ігора МУСІЄНКО у штовханні ядра також стало новим досягненням Сумщини.

У змаганнях брали участь майже 500 атлетів з 21 області, зокрема з Луганської, Донецької, а також з АР Крим. Переможці увійдуть до складу збірної  України, що візьме участь в Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, що відбудеться у Великій Британії.