МИКОЛА КЛОЧКО ЗУСТРІВСЯ ІЗ БІАТЛОНІСТКОЮ АННОЮ КРИВОНОС

Разом із головою обласної ради Володимиром ТОКАРЕМ, представниками Федерації біатлону та тренерами голова облдержадміністрації привітав спортсменку зі срібною нагородою Чемпіонату світу з біатлону серед юніорів в Естонії та обговорив квартирне питання біатлоністки

За словами очільника області, інформація про житлові проблеми дівчини стала для обласної влади несподіванкою. Але цю проблему можна вирішити, головне є принципова і спільна позиція облдержадміністрації та обласної ради.

Проект відповідного рішення про виділення частини коштів планують підготувати на найближчу сесію обласної ради. До співфінансування долучиться і Федерація біатлону України. Хотілося б, щоб і міська влада Глухова фінансово допомогла, проте, як відзначив тренер дівчини Олександр МОСКАЛЕНКО, вони не мають такого наміру, як і не мають можливості освітлити місце тренування біатлоністів.

Допомога дівчині із придбанням власного житла буде подякою за досягнення і мотивацією для біатлоністки досягати нових спортивних вершин.

Говорили під час зустрічі і про стратегічні питання розвитку біатлону: поліпшення житлових умов спортсменів, фінансову підтримку під час виступів на різноманітних змаганнях, освітлення діючої траси у Токарях для організації вечірніх тренувань тощо.