МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ НА ПРОЇЗД НЕ МАЄ ПОГІРШУВАТИ СОЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА під час спільного засідання з представниками Сумської обласної ради, народними депутатами України, представниками громадських організацій та учасниками бойових дій

Основна увага під час зібрання була приділена саме обговоренню Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах» від 14 березня 2018 року №197, що передбачає монетизацію пільгових перевезень не менше, ніж 30 поїздок на місяць. Учасники антитерористичної операції на Сході країни, які безпосередньо взяли участь в обговоренні, прийшли до керівництва області з пропозицією звернутися до Кабінету Міністрів України щодо відміни цієї постанови.

Керівництво області вже неодноразово зазначало, що підтримує учасників АТО в їх рішенні, однак програма монетизації у будь-якому разі має прийматися. «Ми однозначно за те, щоб соціальні умови не погіршувалися – вони мають залишатися на тому рівні, що є, або ставати кращими», – звернувся до учасників бойових дій Микола Подопригора.

Голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР зазначив, що обласна рада також не може залишитись осторонь, оскільки питання монетизації пільг стосується багатьох жителів Сумщини. «Ми маємо дійти до спільного рішення і кожен з учасників бойових дій може у повному обсязі розраховувати на нашу підтримку», – додав він.