АМАТОРИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ – ПЕРЛИНИ СУМЩИНИ – ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО СВОЇ ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ привітав учасників обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», що присвячений 80-й річниці утворення Сумської області

Дмитро Живицький наголосив, що Сумщина – це унікальний і привабливий для інвесторів і туристів край. А Сумський район є однією з перлин нашої області з великим економічним потенціалом, багатою історією, чудовими пам’ятками архітектури, мальовничими місцями для розвитку активного і зеленого туризму.

Перед початком урочистої частини у театрі ім. М.Щепкіна присутні мали можливість оглянути виставки робіт майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. На учасників свята чекав прекрасний концерт, підготовлений колективами району та церемонія нагородження кращих підприємств, закладів, працівників району, переможців фестивалю народної творчості «Хліборобська пісня-2018».

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив, що фестиваль «Хліборобська пісня», який проводиться вже 42 роки у районі, об’єднує тих, хто любить пісню, танці, народну творчість. «Я хочу подякувати вам за те, що ви шануєте і бережете традиції української землі і Сумщини. Всі ми розуміємо, що співати і танцювати можна тоді, коли дома все гаразд і створені умови для життя. Саме таким і є Сумський район. Він – один із лідерів області. Сьогодні у вашому районі вже створено 6 ОТГ і на їх підтримку минулого року було залучено понад 27 млн грн. У селах району покращується життя. Проводиться освітлення, вода, закуповуються шкільні автобуси, залучаються інвестори, діють регіональні програми. Серйозну увагу керівництво району приділяє старим людям, учасникам АТО, молоді та дітям».

Вітаючи жителів зі святом, керівники району – Геннадій Дорошенко та Вадим Акперов – підкреслили, що успіхи і досягнення, якими пишається район, базуються на єдності та спільній роботі усіх мешканців Сумського району. Вони відзначили, що кожне село має свою унікальну історію, своїх славних синів та дочок, які щоденно та самовіддано працюють на благо рідної землі.