МИКОЛА КЛОЧКО ВІДВІДАВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКИЙ РАЙОН

У ході робочої поїздки на Великописарівщину голова облдержадміністрації зустрівся з керівництвом району та оглянув важливі об’єкти соціальної сфери

Очільник області розпочав роботу в районі із прийому громадян в райдержадміністрації, куди звернувся директор Великописарівської спеціалізованої школи щодо встановлення в навчальному закладі додаткового котла та жителі селища з питань ремонту дороги на ділянці Велика-Писарівка – Богодухів.

Продовжуючи роботу, Микола Клочко провів інспектування дороги Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів на ділянці Велика-Писарівка – Богодухів та наголосив, що потрібно докласти зусиль, аби привести дану ділянку хоча б у задовільний стан. Голова райдержадміністрації Григорій СІДЕНКО звернувся до керманича області з проханням включити до плану дрібного ремонту та експлуатаційного утримання відрізок 91 до 106 км.

Також голова облдержадміністрації відвідав Великописарівську спеціалізовану школу та оглянув котельне господарство.

Великописарівська школа є опорним навчальним закладом району, тому виникла потреба у додатковому резервному котлі на альтернативному виді палива. Начальник відділу освіти повідомив, що кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації відділом освіти закладені й акцентував увагу на необхідності допомоги з обласного бюджету.

Микола Клочко відзначив, що заклад завчасно турбується про початок опалювального сезону і наголосив, що встановлення даного котла є дуже позитивним кроком, адже дозволить школі заощаджувати на опаленні.

Також делегація з області ознайомилась з проведенням робіт з  облаштування Попівського фельдшерсько-акушерського пункту. Після пожежі приміщення пункту було переведено в одну з кімнат сільської ради. Наразі він обслуговує 641 особу. Зараз тут ведуться ремонтні роботи за фінансової підтримки місцевого сільгосппідприємства. Голова облдержадміністрації разом із Григорієм Сіденком обговорили проблемні питання медичного закладу та зауважили, що співпраця бізнесу та влади – це шанс для розвитку сільської місцевості.