НА СУМЩИНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ 6 РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА БАЗІ ВИЩИХ ПРОФЕСІЙНИХ УЧИЛИЩ

Актуальні питання функціонування таких центрів розглянули учасники круглого столу на чолі із заступником голови облдержадміністрації Миколою ПОДОПРИГОРЮ на базі Роменського ВПУ

Така ініціатива значно посилить патріотично-виховну складову у навчальному процесі. А в перспективі Центри стануть осередками для практичних та теоретичних занять не лише для дітей та молоді, але і для всього населення.

З метою вирішення цих питань було виділено бюджетні кошти та розпочато роботи щодо створення на базі шести ВПУ області регіональних центрів військово-патріотичного виховання. Центри працюватимуть на базі Конотопського аграрного ліцею, Хотінського, Недригайлівського, Глухівського, Роменського та Шосткинського училищ. На їх облаштування з обласного бюджету виділили близько 8 мільйонів гривень.

Роботи над створенням першого такого Центру наразі тривають в Ромнах. Проектом заплановано обладнання пневматичного та лазерного тирів, класів для гурткової роботи за різними напрямками, смуги перешкод, спортивної та тренувальної зали.

На базі такого Центру в Ромнах зможуть займатися діти та молодь Роменського і Липоводолинського районів. Відкрити Центр планують вже до кінця року. До роботи у якості викладачів та інструкторів  будуть активно залучатися учасники АТО, представники громадських організацій.