ЛИПЕНЬ ПОРАДУВАВ НОВИМИ ЦІКАВИМИ ФЕСТИВАЛЯМИ

Поповнена скарбничка культурно-мистецьких традицій Сумщини сприяє підвищенню туристичній привабливості області

Так, цьогоріч громади активно взялися за створення та пропагування місцевих оригінальних і унікальних традицій. На Краснопільщині започаткували, наприклад, фестиваль сімейного дозвілля «Fish-Фест». У рамках святкової програми відбулися конкурси риболовів, конкурс на краще приготування рибної юшки і каші, де кожен охочий міг позмагатися у вмінні ловити рибу та готувати страви з неї, розваги для дітей, спортивні змагання, фото-зона, майстер-класи та інші втіхи для гостей свята.

На Глухівщині пройшов перший фестиваль різьбярства. Який здивував туристів майстер-класами для всіх бажаючих, культурно-розважальною програмою, виступами традиційних музичних колективів, кінопоказами, літературними презентаціями, ярмарком майстрів, показовими виступами з козацького двобою та володіння козацькою зброєю, екскурсійною програмою для гостей гетьманської столиці.

Майже одночасно із шанувальниками та поціновувачами різьбярства на Глухівській землі зібралися і учасники фестивалю «Льон-Фест» і учасники байкерського зльоту, що проходили на свято Купала.

Найближчими вихідними Роменщина гостинно запрошує всіх шанувальників козаччини на батьківщину останнього кошового отамана Петра Калнишевського у Пустовійтівку на регіональне свято козацької слави «Калнишева рада».

Про інші цікаві заходи липня можна дізнатися за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/turizm/kal_07.18.pdf