У ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ОТГ ЇДАЛЬНЮ ОПОРНОЇ ШКОЛИ БУДЕ МОДЕРНІЗОВАНО ЗА ГРАНТОВІ КОШТИ

Станом на сьогодні відомо, що Тростянецька міська рада виграла грантові кошти від Посольського фонду Німеччини для реалізації міні-проекту «Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей!»в сумі 280 тисяч гривень

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти й комфортних умов навчання усіх дітей нашої громади, на базі школи № 3 було створено опорну школу. У ході комісійного обстеження приміщень школи № 3 працівниками міської ради, відділу освіти було виявлено, що шкільна їдальня потребує капітального ремонту й переоснащення.

Враховуючи вищесказане, Тростянецька міська рада подала заявку до Посольського фонду Німеччини на отримання фінансової підтримки для реалізації міні-проекту «Комфортна шкільна їдальня – шлях до здоров’я дітей!».

Станом на сьогодні вже відомо, що Тростянецька міська рада виграла грантові кошти в сумі 280,0 тисяч гривень на модернізацію шкільної їдальні!

Грантові кошти найближчим часом надійдуть на рахунок відділу освіти Тростянецької міської ОТГ, вони будуть використані на придбання нового приладдя для харчоблоку, посуду, якісних сучасних меблів. Наразі в їдальні тривають ремонтні роботи, які фінансуються з міського бюджету.

За матеріалами: http://trostyanets-miskrada.gov.ua/