ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ІНФОРМУЄ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ ПРО БУЛІНГ, ЙОГО ВИДИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА, МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ

Тиждень протидії булінгу проходить на Сумщині в рамках інформаційної кампанії Мін’юсту #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівці Головного управління юстиції в Сумській області наразі активно співпрацюють з бібліотеками, виходять на вулиці населених пунктів регіону для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи .

«Жителів Сумщини необхідно інформувати з усіх важливих питань, – говорить перший заступник начальника юстиції Сумщини Ірина ДАНИЛЬЧЕНКО. – У ці дні ми активно поширюємо інформацію про булінг – серйозну та вкрай гостру проблему сучасності, що торкається дітей. Фахівці юстиції забезпечили бібліотеки області інформацією про булінг та його види, про відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування та захисту постраждалих осіб».

Окрім того, правові куточки бібліотек поповнюються інформаційними виданнями від юстиції щодо протидії домашньому насильству та про порядок виїзду дітей за кордон.

На вулицях люди отримують від фахівців юстиції буклети, з яких можна дізнатися про механізми захисту від булінгу та відповідальність за здійснення морального і фізичного насильства. У кожному інформаційному виданні є телефони гарячої лінії та служб безоплатної правової допомоги.