ГОЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ТА МІСЬКИХ ГОЛІВ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В УКРАЇНІ З РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ «ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ 2030»

З метою визначення  реального обсягу інвестицій, необхідних для створення індустріального парку управлінським командам райдержадміністрацій та міськвиконкомів  пропонують  24, 31 жовтня та 7, 14 листопада інформаційно-консультаційну та тренінгову підтримку

Метою програми РРР’s in Ukraine є надання місцевим органам влади практичної допомоги у залученні інвестицій у розвиток територій за механізмом державно-приватного партнерства; передінвестиційна підготовка управлінських команд місцевих органів влади, здатних ініціювати та забезпечувати спільно з приватними підприємствами (у т.ч. іноземними) реалізацію інвестиційних проектів на відповідній території за участю міжнародних фінансових організацій та приватних інвесторів; формування груп управління проектами місцевих органів влади (державних партнерів) та набуття ними практичних навичок бізнес-планування за технологією UN-HABITAT.

Заявку на участь у програмі необхідно направити на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

За довідками звертатись за тел. +380505061631, контактна особа Затолокін Олександр Петрович – Координатор Програми PРP’s в Україні.