ОДИН ІЗ НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИВ 70-РІЧЧЯ

З дня заснування Сумського державного університету минуло 70 років. До привітань із цією знаковою подією долучився заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

Він зачитав вітальну адресу від Президента України Петра ПОРОШЕНКА. «Переконаний, що самовіддана праця колективу університету і надалі буде запорукою реалізації освітнього потенціалу нашої України, сприятиме утвердженню вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків», – йдеться у вітанні Глави держави.

Вадим Акпєров висловив особливу подяку колективу СумДУ за те, що цей університет єднає не тільки молодь Сумщини і України, а й усього світу – вони різної національності і віри, але такі дружні і щирі один до одного і до нашої України. «Це, серед іншого, один із тих показників, які говорять про те, що університет наближається за своїми стандартами до європейського рівня», – зазначив у вітальному слові Вадим Акпєров. Сумський державний університет є четвертим в Україні, що входить до ТОР-100 за рейтингом QS World University Rankings, є членом Міжнародної асоціації університетів, Міжнародної асоціації AIESEC.

Президент Національної академії педагогічних наук України, Голова наглядової ради СумДУ Василь КРЕМЕНЬ назвав університет славетним і найбільш знаним та потужним в Україні, адже в іншому випадку 1200 студентів із 50-ти країн світу не приїхали б навчатися саме сюди.

Про це говорила у вітальному слові і представник Міністра освіти і науки Анна РИБАЛКА. Вона відзначила ректора СумДУ Анатолія ВАСИЛЬЄВА нагородою Національної Академії педагогічних наук України – медаллю «Григорій Сковорода», інші викладачі також отримали нагороди різного ступеню.

Директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА акцентувала, що СумДУ – є підґрунтям економічного розвитку Сумської області, оскільки саме у цьому університеті вдало поєднуються зміст освіти, потужна матеріально-технічна база, якісний науково-педагогічний склад і велика кількість якісних випускників, які розвивають різні галузі економіки не лише Сумщини, а й усієї України.