ПРЕЗЕНТОВАНО НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ – ЛОТО «КОЗАЦЬКА СПАДЩИНА СУМЩИНИ»

Лото «Козацька спадщина Сумщини» видане у рамках проекту Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з обласним комітетом молодіжних організацій за фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації

Розробниками гри стали педагоги обласного центру позашкільної роботи та талановитої молоді. Вона розрахована на учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумщини, учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), місцеві громадські організації, що опікуються військово-патріотичним вихованням дітей та молоді.

«Козацьке лото» включає в себе 15 ігрових полів, 90 карток із запитаннями з історії козацтва та правила  гри. Гравці мають знати питання з історії козацтва (побут козаків, події пов’язані з героїчними звершеннями та постатями цього періоду, козацькі традиції, козацькі атрибути тощо).

За словами заступника начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Ольги РЕЗНІЧЕНКО, метою проекту є виховання в учнівської молоді шанобливого ставлення до звитяжної боротьби українського козацтва, розширення знань дітей щодо історії козацтва, ознайомлення з бойовими традиціями та героїчними сторінками історії українського народу, його військових формувань.