НА СУМЩИНІ СТВОРЮВАТИМУТЬСЯ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Як повідомив під час брифінгу заступник начальника управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Олександр ФРОЛОВ, нинішні військові комісаріати до 30 грудня 2019 року мають бути реорганізовані у такі центри

Подібне реформування вже відбулося у Чернігівській області, яка стала пілотною у створенні центрів комплектування та соціальної підтримки. Експеримент показав позитивні результати і наразі такі заклади створюватимуться по всій Україні, у тому числі й на Сумщині.

«У Сумській області функціонуватиме 19 центрів – один обласний, а решта в містах і районах, – зазначив військовий комісар обласного військового комісаріату Тарас ДАВИДЕНКО. – Головна мета реформування – бути кращими, більш відкритими і доступними для жителів області».

Центри комплектування та соціальної підтримки будуть поділені на зони – закриту (власне військкомати) та відкриту, яка включатиме в себе соціальний, юридичний, фінансовий відділи тощо.

«Відкрита зона – це щось на зразок центру надання адміністративних послуг – буде доступною для жителів області, – говорив Олександр Фролов. – У межах своєї компетенції новостворені центри займатимуться військово-патріотичним вихованням, питаннями соцзахисту військових, демобілізованих, учасників операції об’єднаних сил тощо».