СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЕСТАФЕТИ ЄДНАННЯ

Вихованці обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю зобразили свою країну на аркуші книги «Соборна Україна очима дітей», яка наразі мандрує регіонами

Перші аркуші цієї книги заповнили діти із Фастова, бо саме там 100 років тому 1 грудня уклали Передвступний договір про об’єднання УНР та ЗУНР. Тепер же до Естафети Єднання долучилися і Суми.

«Діти сьогодні намалювали ту Україну, яку б вони хотіли бачити, – зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА. – Особисто я хотіла би бачити Україну єдиною від Сходу до Заходу і, звичайно, без війни. Це на сьогодні, мабуть, найголовніше».

З 1 грудня до 22 січня діти з усієї України мають зобразити майбутнє своєї єдиної соборної та незалежної держави. Юні художники з обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вже визначилися: для них Україна – це мирне небо, золоті лани, щасливі люди та високотехнологічне майбутнє. Саме такий малюнок вони зобразили на аркуші книги «Соборна Україна очима дітей».