МИ БУДУЄМО СИЛЬНУ КРАЇНУ, МІЦНИМ ФУНДАМЕНТОМ ЯКОЇ Є СИЛЬНА АРМІЯ

З такими словами звернувся заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ до учасників урочистих заходів, присвячених Дню Збройних Сил України

У вітальному слові Вадим Акпєров також відмітив, що Збройні Сили  – це запорука нашої незалежності, це  інституція, якій найбільше довіряє українське суспільство.

«Сумщина, як і вся країна, вірить у непереможність Збройних Сил України, а народна довіра до армії є найкращою подякою за внесок військовослужбовців у захист та розбудову незалежної держави», – зазначив Вадим Акпєров.

«Як говорив Президент Петро ПОРОШЕНКО, єдине, що потрібно наразі зробити – це те, щоб ворог забрав свої війська з кордонів України. Сьогодні важливо відчувати плече єдності у громадянському суспільстві, адже це має великий вплив не тільки на обороноздатність, а насамперед на моральний дух. Ми будуємо сильну країну, де міцним фундаментом є наша армія», –  відмітив посадовець.

До привітань також долучився ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА, який урочисто вручив два ордери на квартиру своїм співробітникам-учасникам бойових дій на сході країни.

«Таку унікальну акцію наш університет здійснює вперше і я сподіваюся, що не востаннє. Ці житлові комплекси побудовані разом з однією з відомих будівельних компаній міста. Саме в них 30 викладачів і співробітників СНАУ отримали квартири, дві з яких профспілковий комітет виділив нашим працівникам-учасникам бойових дій. Для нас велика честь безкоштовно надати квартири таким людям», – говорить Володимир Ладика.

Потрібно зазначити, що ордер на квартири отримав начальник сторожової охорони СНАУ, учасник бойових дій Андрій МУХА та водій автотранспортного засобу СНАУ, учасник бойових дій Ігор ЖУЧЕНКО, який на нагородження прийшов разом зі своєю родиною.

Також у рамках святкування шістьом курсантам, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, було присвоєно військове звання «Молодший лейтенант запасу».