НА ТЕРИТОРІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ОТГ НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ТЕКСТИЛЬНУ ФАБРИКУ

Участь у відкритті взяв голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

«Приємно, що в такий непростий для України час, попри правовий режим воєнного стану на території прикордонної Сумщини відкриваються нові підприємства», – зазначив Микола Клочко. – А ще більш відрадно було почути слова керівництва фабрики, що під час її реконструкції, завезення нового обладнання та організації виробництва не було жодних перешкод і суттєвих проблем».

За його словами, сприяти і всіляко допомагати інвесторам – це спільна позиція усіх рівнів влади. А фабрика, що відкривається, має особливу історичну, економічну та соціальну цінність для Кролевецької об’єднаної територіальної громади. Тому що розташована на території колишньої Ткацької фабрики та забезпечує робочими місцями жителів ОТГ. І вже сьогодні на підприємстві працює близько 100 осіб, а в наступному 2019 році планується їх планується збільшити до 300 працівників.

Крім того, текстильна фабрика «Ярослав» є трудовим підґрунтям для студентів, які закінчують Кролевецьке вище професійне училище №23 за спеціальностями «ткач ручного художнього ткацтва», «кравець», «кравець-закрійник», «вишивальник-кравець», сприяє поліпшенню інвестиційного клімату громади.

До речі, текстильна фабрика у місті Кролевець буде шостою в Україні фабрикою, відкритою ПП «Ярослав». Вона виробляє трикотажну білизну, домашній трикотаж, постільну білизну, спецодяг.