НА СУМЩИНІ В КОНОТОПСЬКОМУ НВК ПОСЕРЕД ЗИМИ РОЗКВІТЛИ КВІТИ

Педагоги Сумщини прагнули зробити відпочинок вихованців в період зимових канікул активним, пізнавальним та наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм

Так, вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» Конотопського районного Центру позашкільної роботи разом з керівником Аліною МОРОЗИНСЬКОЮ зробили оригінальний розпис в  своїй школі: на стінах Попівського НВК розквітли багряні маки та ніжні ромашки. Це додало родзинку в інтер'єр навчального закладу та створило особливу атмосферу для подальшого натхнення.

Вже традиційно вихованці гуртка «Народознавство» цього центру привітали колядками жителів села Малий Самбір з Різдвом Христовим.

Для вихованців театрального гуртка «Мозаїка», що працює на базі Попівського НВК відбулася розважальна програма «Ми святкуємо Різдво».

У Тулущанському НВК вихованці гуртка «Креативне рукоділля» взяли участь у конкурсі «Новорічний сувенір». Діти з великим задоволенням виготовили декоративні ялинки, які прикрасять будь-який інтер’єр.

На базі Конотопського районного Центру позашкільної роботи оформлена виставка декоративно-прикладного мистецтва «Ярмарок новорічних ідей», де представлено креативні ялинки та композиції, створені в різних техніках.