ДО ЧЕРГОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ НА СУМЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ

Освітяни Липоводолинського району розпочали підготовку до навчального року 2019-2020 у Новій українській школі, створюючи в першу чергу  здорове та безпечне освітнє середовище, що є основою якісної освіти сьогодення

Активно долучилися до цих робіт у Яснопільщанському НВК та Калінінській ЗОШ І-ІІ ступенів, де вже завершено ремонтні роботи класних кімнат майбутніх першокласників, закуплено окремі учнівські та вчительські меблі, килимки.

Колектив Калінінської ЗОШ І-ІІ ступенів отримав ще й подарунок – унікальний масажний пуф, виготовлений вихованцями та керівниками гуртків районного Будинку для дітей та юнацтва.

Нагадаємо, розбудова Нової української школи – це довготермінова державна реформа, яка активно упроваджується в Україні вже другий рік. Її план передбачає наступність дій і відповідне ресурсне забезпечення на кожному етапі, ураховує загальний контекст суспільних змін. Сучасні школярі у першу чергу мають відчути зміни й отримати кращу якість освіти

У цьому напрямі працюють всі заклади освіти області, використовуючи новітні методики, сучасні мультимедійні засоби та обладнання.