ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ДОВІРИ СУСПІЛЬСТВА ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ Є РЕЗУЛЬТАТОМ САМОВІДДАНОЇ ПРАЦІ, МУЖНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, МИКОЛА КЛОЧКО

Такими словами звернувся до військових голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО з нагоди відзначення 26-ї річниці заснування військової частини 2276 Національної гвардії України

Голова облдержадміністрації Микола Клочко привітав військовослужбовців та подякував за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові та побажав міцнoгo здoрoв'я, успіхів у військoвій підгoтoвці та родинного благополуччя.

«Разом з вами ми пишаємося військовослужбовцями вашої частини, що є прикладом зразкового виконання службового обов’язку», – відмітив Микола Клочко.

За словами очільника області, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджені більше 120 військовослужбовців та працівників. А капітан Михайло ВЕРНИГОРА був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Це почесна місія – захищати територіальну цілісність і незалежність держави. А високий рівень довіри суспільства до Національної гвардії є результатом і вашої самовідданої праці, мужності та стійкості», – зазначив голова облдержадміністрації та повідомив про те, що обласна влада, розуміючи важливість військової служби, не залишається осторонь і всіляко сприяє розвитку цієї частини.

Так, з обласного бюджету в минулому році було виділено майже 400 тисяч гривень. Кошти пішли на проведення ремонтних робіт, створення систем блискавкозахисту та придбання сучасних комплексних засобів охорони.

Кращі службовці військової частини отримали грамоти голови облдержадміністрації і обласної ради.