РОЗВИТОК ОСВІТИ В РАЙОНАХ СУМЩИНИ ПІД ПОСТІЙНОЮ УВАГОЮ ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО здійснив робочу поїздку до Великописарівського району, де ознайомився з організацією роботи закладів освіти та позашкільного виховання, новоствореного інклюзивно-ресурсного центру та провів особистий прийом громадян

Очільник області оглянув матеріально-технічну та навчально-виховну базу інклюзивно-ресурсного центру і відмітив, що він створений у відповідності до вимог забезпечення безбар'єрності та доступності для осіб з особливими освітніми потребами. 

«Інклюзивно-ресурсні центри - це заклади, які мають надавати допомогу, реабілітаційні послуги, супровід дітей з особливими освітніми потребами. І ми бачимо, що тут створено відповідне освітнє середовище, а це, без сумніву, мотивує дітей до навчання», - наголосив Микола Клочко.

Також він відвідав станцію юних натуралістів, де функціонує 24 творчих об’єднання за 4 напрямками позашкільної роботи. У стінах цього закладу навчається 334 вихованці.

Як відмітив голова облдержадміністрації, найкращий відпочинок – це зміна діяльності, тому позитивним є те, що станція натуралістів має учнівську навчально-дослідну земельну ділянку, де діти можуть на практиці перевіряти набуті теоретичні знання та проводити експерименти та досліди. Результати такої праці говорять самі за себе, адже цей позашкільний заклад є активним учасником у заходах всеукраїнського рівня за еколого-натуралістичним напрямком (96 учасників, 66 переможців).

Голова райдержадміністрації Григорій СІДЕНКО під час інспектування ДНЗ «Ромашка» доповів очільнику області, що завдяки виділенню коштів з місцевого бюджету цього року у садочку була відкрита додаткова група, що сприяло 100% охопленню дітей дошкільною освітою.