НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР’ЄРИ

У місті Шостка запрацював уже другий в області Центр розвитку професійної кар’єри на базі Державного навчального закладу «Шосткинський центр професійно-технічної освіти»

Під час відкриття центру було проведено лайф-коучинг «Успішні люди – успішна країна», де обговорено питання дієвої співпраці влади, науковців, закладів професійної освіти і соціальних партнерів на сучасному етапі. Окрема увага була приділена вдосконаленню вмінь та навичок випускників шкіл і закладів професійної освіти з питань профорієнтації та секретів працевлаштування. Учасники зустрічі обговорили алгоритми співпраці всіх, хто причетний до вдосконалення профорієнтаційної роботи.

Також учням району була надана можливість випробувати себе в ролі фахівців із цілого спектру робітничих професій. Зокрема пройти квест, де школярі випробували себе в ролі перукарів та майстрів манікюру, працювали касирами, а у навчальному ресторані стали учасниками майстер-класу зі складання святкових серветок. У кондитерській замішували тісто та виготовляли булочки. У кабінеті інформаційних технологій узяли участь у вікторині та продемонстрували свої знання з інформатики. 

Адміністрація Шосткинського центру професійно-технічної освіти й надалі запрошує учнівську молодь та всіх бажаючих на екскурсії, квести, коучинги в Центр розвитку професійної кар’єри закладу.