НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧАЛИ, ЯКІ ПРОЕКТИ БУДУТЬ ФІНАНСУВАТИ ЗА КОШТИ ПРИРОДООХОРОННОГО ФОНДУ

На засіданні профільної комісії відібрали проекти природоохоронних заходів, що пропонують реалізувати за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році

Основним спрямуванням відібраних проектів є будівництво, розширення та реконструкція розплідників і ферм для розведення диких звірів та птахів, зокрема організація вольєрного господарства з розширення видового складу таких диких мисливських тварин як олень благородний та лань європейська. До списку відібраних потрапили і проекти, які спрямовані на збереження видів тварин та рослин, занесених до Червоної книги України.

«Ефективні заходи, що вживаються в напрямку покращення екологічної ситуації в області, є наразі вкрай необхідними. Але існує ще дуже багато природоохоронних проектів, що потребують своєї реалізації та відповідного фінансування», - зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час обговорення.

Також конкурсною комісією були схвалені і пропозиції, що стосуються охорони і раціонального використання водних ресурсів. Зокрема реконструкція для поліпшення технічного стану греблі з відновленням гідротехнічної споруди в с. Черепівка, Буринського району.

Відібрані проекти будуть внесені на розгляд депутатів обласної ради  для прийняття рішення щодо їх фінансування.