НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНО ЗАКЛАДИ ОСВІТИ З НАЙКРАЩИМИ КАБІНЕТАМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

В області завершився обласний огляд-конкурс на кращий психологічний кабінет, в якому взяли участь 29 закладів загальної середньої освіти

На підставі рішення фахового журі найкращими визнано 5 психологічних кабінетів закладів освіти Сумщини. Перше місце посіла Сумська спеціалізована школа № 30 «Унікум». Друге – Кролевецька загальноосвітня школа № 2 імені О. Лукаша та Роменська школа № 4. Третє – Лебединська школа № 6 та Коровинська загальноосвітня школа Недригайлівського району.

Конкурс проходив у два етапи: І (зональний) та ІІ (обласний). Адміністрацією закладів загальної середньої освіти в рамках підготовки до І етапу, участь у якому взяли райони, міста та об’єднані територіальні громади, проведено значну роботу щодо покращення умов праці практичних психологів.

За перемогу у ІІ етапі протягом березня – квітня 2019 року змагалися 29 психологічних кабінетів.

Журі огляду-конкурсу відзначило, що представлені психологічні кабінети відповідають вимогам щодо загального оформлення та санітарно-гігієнічних, технічних, естетичних норм й оснащені необхідними меблями для ефективної реалізації всіх напрямків психологічної роботи.