ЗАВДЯКИ ВТРУЧАННЮ КЕРІВНИЦТВА СУМЩИНИ ПЕРЕРАХОВАНО ПОНАД 1 МЛН ГРН НА КОРИСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ШОСТКИНСЬКОГО ЗАВОДУ «ЗІРКА»

Після зустрічі голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА з керівництвом Укроборонпрому ситуація із погашенням заборгованої  заробітної плати на Шосткинському казенному заводі «Зірка» зрушила з місця

«Очільник області Микола Клочко, розуміючи необхідність кардинальних змін, взяв це питання під особистий контроль, – говорить керівник Головного управління юстиції в Сумській області Ірина СВИСТУН. – Виключність ситуації полягає в тому, що казенне підприємство відповідає за своїми зобов’язаннями лише коштами, що перебувають у його розпорядженні».

Залучивши до конструктивного діалогу з Укроборонпромом Міністерство юстиції України, ініціативу облдержадміністрації вдалося перетворити на реальні дії, щоб допомогти людям. Наразі більше 1 мільйона гривень перераховані на користь 72 працівників.

Проблема виплати заробітної плати за виконавчими провадженнями – у центрі уваги влади та юстиції Сумщини, яка шукає дієві варіанти вирішення проблеми по кожному підприємству. За 2019 рік на користь працівників Сумщини вже стягнуто більше 19 мільйонів гривень заборгованої заробітної плати.