У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ ВІДКРИЛИ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ привітав юних спортсменів-учнів Краснопільської школи, на території якої побудовано майданчик, та всіх жителів громади

«Найважливіше завдання для нас усіх тут присутніх – забрати дітей з вулиці. Чим більше дітей буде займатися на спортивних майданчиках, ходити у спортивні зали на гуртки і секції, тим здоровіша буде нація. А здорова нація – це фундамент успішного суспільства, ОТГ, області та країни в цілому. Тому держава та керівництво області докладає максимум зусиль для розбудови спортивної інфраструктури в громадах», – зазначив він.

За словами Вадима Акпєрова, реалізація проекту будівництва цього футбольного майданчика здійснювалася протягом 2017-2018 років за рахунок коштів бюджетної  програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». За цією програмою із державного бюджету виділено 746,6 тисячі гривень на цей майданчик, а ще 750 тисяч гривень – надана місцевим бюджетом.

Краснопільський селищний голова Юрій ЯРЕМЧУК додав: «Будівництво спортивного майданчика в Краснопільській школі є черговим спільним кроком держави та місцевої влади щодо розвитку футбольної інфраструктури громади. Я впевнений, що цей майданчик ніколи не буде пустувати і стане додатковим імпульсом для покращення спортивних здобутків юних краснопільчан».

Юним футболістам гості подарували м’ячі та інший футбольний інвентар. Право перерізати стрічку та зробити перший удар було надано вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи та почесним гостям.