ДУХОВНІ ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ ПОКЛИКАНІ КОНСОЛІДУВАТИ НАШЕ СУСПІЛЬСТВО

Про це говорили представниками влади та церков Сумщинипід час традиційного обласного молитовного сніданку за участю голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА

Учасники молитовного сніданку цього разу зачитували розділи 17 і 18 Євангелія від Іоанна, читали про Таємну Вечерю, зраду Іуди, про суд над Ісусом Христом.

Під час обговорення прочитаного Микола Клочко зазначив: скоро українці відзначатимуть одне із найбільших свят – Великдень. І кожен з нас сьогодні має згадати про події, що передували цьому Дню, адже вони можуть багато чому навчити наше суспільство.

Пастор Віталій ОРЛОВ зазначив, що, на жаль, через останні події в країні ми роз’єднані, і це можна побачити в тому ж фейсбуці, де люди сперечаються через політику.

«Чим більше сьогодні кожен з нас буде проповідувати духовні цінності, тим більш консолідованим буде суспільство», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ додав, що дуже важливо, щоб українці зберігали свою місію проповідування християнських цінностей попри політичну ситуацію в державі. Адже саме духовні християнські цінності покликані консолідувати наше суспільство.

Учасники молитовного сніданку помолилися за мир в Україні і на Сумщині, за спокій і затишок в кожній оселі жителів нашої області.