НА СУМЩИНІ ЗМАГАЮТЬСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ В ЕКОЛОГІЧНІЙ ПРОСВІТІ

У Сумській області розпочався Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім», у якому беруть участь колективи екологічної просвіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти з 21 області України

За словами директора обласного Департаменту освіти і науки Вікторії ГРОБОВОЇ, просвітницька діяльність такого напрямку спрямована на залучення учнівської молоді до вирішення місцевих екологічних проблем, формування етичних взаємовідносин людини з довкіллям.

«Розумне та бережливе природокористування без завдання шкоди навколишньому середовищу – одна із найбільших цінностей для людини», – зазначила у вітальному слові Вікторія Гробова.

На необхідності та цінності такого формату заходів також наголосила завідувач відділу екології та охорони природи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Тамара РАДЧЕНКО.

Програмою заходу передбачено проведення презентації еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективів екологічної просвіти, конкурсних виступів з теми «Моя мала Батьківщина», пізнавально-розважальних заходів.

За рішенням журі конкурсу переможцем визначено колектив екологічної просвіти Роменської загальноосвітньої школи  I—III ступенів №11.

Призерами стали колективи екологічної просвіти Ямпільської загальноосвітньої школи  I—III ступенів № 2 (II місце), комунального закладу позашкільної освіти Тростянецької міської ради  «Палац дітей та юнацтва» (III місце).