ЗА 3 РОКИ ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ СТАЛА СПРАВЖНЬОЮ ЗАПОРУКОЮ СПОКОЮ ТА БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН СУМЩИНИ

З такими словами звернувся до патрульних заступник голови облдержадміністрації Олександр МИЛАШ під час урочистостей з нагоди 3-ї річниці утворення управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України

Другий рік поспіль Сумське управління патрульної поліції займає перші місця серед 28 управлінь патрульної поліції України за результатами роботи. Наразі в патрульній поліції області працює 280 поліцейських.

Олександр Милаш зауважив: «Я з гордістю можу сказати, що зараз патрульні поліцейські під час чергування на вулицях наших населених пунктів додають людям впевненості та спокою. Незалежно від того, в яку ситуацію людина потрапила, вона має бути впевнена, що допомога завжди прийде».

Начальник управління патрульної поліції в Сумській області капітан поліції Олексій КАЛЮЖНИЙ звернувся до своїх працівників з привітальним словом. «Хочу подякувати своїм колегам за сумлінну працю та наполегливість. Кожен патрульний — це особистість, зі своїми якостями та відмінностями, а наша головна задача — об’єднатися в єдиний механізм, щоб гідно служити і захищати громадян нашої країни».

Близько 30 працівників Управління патрульної поліції в Сумській області отримали подяки від обласної влади, керівництва поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.  

Нагадаємо, 12 травня 2016 року в Сумах на майдані Незалежності 251 патрульний присягнув вірно служити українському народові, поважати та охороняти права та свободи людини, честь держави.