НА СУМСЬКУ ОБЛАСТЬ ВИДІЛЕНО 556 ПІЛЬГОВИХ ПУТІВОК, З НИХ 284 В «АРТЕК» ТА 272 У «МОЛОДУ ГВАРДІЮ»

За плановими показниками 2019 року 399 дітей будуть забезпечені безоплатними путівками, 63 дитини – путівками з оплатою 20% та 30% вартості та 31 дитина – за 50% вартості

Директор обласного департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ повідомив, що на сьогодні вже здійснено підбір  167 дітей Сумської області на 4 тематичні зміни в зазначені дитячі центри, з них 87 дітей – в ДПУ «УДЦ «Молода гвардія» (Одеська область) та 80 дітей – в ДП «МДЦ «Артек» (Івано-Франківська область, Буковель).

Посадовець зазначив,  що на сьогодні в області підбір та направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку здійснюють 22 місцеві управління соціального захисту населення та 3 відділи у справах молоді та спорту. Спеціалістами на місцях ведеться інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків (осіб, які їх замінюють) з питань планового оздоровлення та відпочинку дітей, завчасного бронювання квитків і перевезення дітей пільгових категорій залізничним транспортом до місць оздоровлення, відпочинку та у зворотному напрямі.

Директор департаменту також наголосив на необхідності контролю на місцях за проведенням щеплення дітей, а також належного оформлення довідки форми 079О. Діти, які не пройшли відповідне щеплення, не матимуть можливості отримати путівки на оздоровлення.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про державну підтримку та особливості функціонування дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» держава викуповує 100% путівок до дитячого центру «Молода гвардія» та 90% путівок до дитячого центру «Артек» для забезпечення оздоровлення дітей пільгових категорій.