ІВАН БОРШОШ: ВИ – ОСНОВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ НАЦІЇ, ЗАПОРУКА ЇЇ МАЙБУТНЬОГО

Заступник голови облдержадміністрації привітав з професійним з святом науковців та працівників наукової сфери Сумщини

У своєму виступі він відмітив, що нині перехід до науково-інформаційних технологій стає першочерговою вимогою часу. Саме над вирішенням цього та інших завдань успішно працюють кращі науковці Сумщини.

«Відомо, що високий професіоналізм сумських вчених високо цінується у всьому світі, говорив Іван Боршош. Так, сьогодні Сумський державний університет входить до каталогу кращих дослідницьких університетів світу від Шанхайського рейтингу, до 3% провідних університетів світу та класифікується як університет з високою дослідницькою продуктивністю».

Також заступник голови облдержадміністрації наголосив, що лише розвинута наука допоможе будувати динамічну конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечувати сталий розвиток та соціальну єдність українського суспільства.

«Переконаний, що і корифеї науки, і їх молоді талановиті послідовники й надалі докладатимуть зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу Сумщини, збагачуватимуть скарбницю вітчизняних і світових досягнень», - додав Іван Боршош та вручив нагороди кращим науковцям Сумської області.

Нагадаємо, наразі на Сумщині діє 19 наукових установ: 6 закладів вищої освіти та 13 науково-дослідних установ, що мають потужний кадровий потенціал та сучасну матеріально-технічну базу для проведення наукових досліджень.