26 ТИСЯЧ ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМЩИНИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Медиків області привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

«Сьогодні ми спільними зусиллями розвиваємо медичну галузь в нашій області. І саме завдяки вашій самовідданій праці, готовності до змін, медицина, навіть, у найвіддаленіших куточках Сумщини, стає ближчою до наших громадян. Так у сільській місцевості відкриваються ФАПи, наразі будуються 13 амбулаторій сільської медицини, для них уже закуплені автомобілі для сімейних лікарів і передані до громад – розповів Вадим Акпєров. – У той же час, нам необхідно багато чого ще зробити «на вторинному та третинному рівні», це і реконструкція онкодиспансеру, ремонти в районних та обласних закладах. Тож разом із вами – медиками Сумщини – поступово крок за кроком працюватимемо в цьому напрямку».

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія БУТЕНКА, держава виділяє на галузь охорони здоров’я до 70 мільярдів гривень. Близько 3 мільярдів самої лише медичної субвенції отримує сьогодні Сумщина.

«Медики Сумської області ідуть у ногу з часом. Покращується матеріально-технічна база місцевих медичних закладів, – зазначив Сергій Бутенко. – І ми сьогодні можемо реально говорити, що ми трансформуємо медицину, змінюємо її на сучасну і якісну».

Посадовці вручили кращим медикам Сумщини грамоти голови облдержадміністрації та від управління охорони здоров’я і побажали всім працівникам галузі міцного здоров'я, благополуччя і гідного європейського рівня роботи.

Довідково. Усього в медичних закладах Сумської області працює 26 тисяч осіб, серед них 4 тисячі лікарів та 12 тисяч медичних працівників.