ОБ’ЄДНАНІ ГРОМАДИ НА СУМЩИНІ ПІДВИЩУЮТЬ РІВЕНЬ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ

У Тростянецькій лікарні після капітального ремонту відкрито сучасне гінекологічне відділення, яке кардинально відрізняється від старого інноваційним медичним обладнанням, новим оздобленням, рівнем комфорту та зручностей

Роботи, що розпочато в лютому 2019 року, виконано за європейськими стандартами. Голова Тростянецької ОТГ Юрій БОВА підкреслив, що жодна з громад та малих міст України не мають в лікарнях таких вагомих перетворень за такий короткий відрізок часу.

Важливо зазначити, що капремонт гінекологічного відділення коштував бюджету громади 2 млн. грн. Відділення відремонтовано «з нуля», в ньому не залишилося нічого старого. Капітально відремонтовані системи водопостачання, каналізації, опалення, замінено вікна, придбано нове медобладнання та меблі.  У кожній з палат встановлені функціональні ліжка, є кнопки виклику медперсоналу.

У палатах є телевізори, холодильники, шафи, туалети та душова кабінка і навіть картини на стінах. У відділенні також облаштовано їдальню з сучасним приладдям. Є доступ до мережі Інтернет.

Юрій Бова додав, що невдовзі в Тростянецькій лікарні відкриється ще одне оновлене відділення.