Поточна діяльність

НЕДОБУДОВУ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ ЦРЛ МОЖУТЬ РОЗДІЛИТИ НА ДВА ОКРЕМИХ ОБ’ЄКТИ, ЩОБ ЗАПРАЦЮВАВ ПРИНАЙМНІ ОДИН

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК провела робочу нараду щодо шляхів вирішення питання незавершеного будівництва лікувально-терапевтичного корпусу Великописарівської ЦРЛ

«Потрібно негайно вжити всіх необхідних заходів для передачі частини лікувально-терапевтичного корпусу Великописарівської ЦРЛ на баланс районної ради. Пацієнти мають лікуватися у сучасній медичній установі, а не в старих бараках», – наголосила Ірина Купрейчик.

За підсумками наради керівництву району спільно з керівництвом ЦРЛ для здійснення передачі цього об’єкту на баланс районної ради необхідно підготувати технічне завдання для коригування проектно-кошторисної документації лікувально-терапевтичного корпусу. Керівництво обласного управління капітального будівництва має забезпечити коригування цього проекту, а пропозицію щодо роз’єднання цілісного майнового комплексу на окремий недобудований п’ятиповерховий корпус та корпус фізіотерапевтичного відділення з харчоблоком внести на розгляд депутатів обласної ради.

Вирішення питання – на особистому контролі Ірини Купрейчик, його реалізація буде розглядатися в щотижневому режимі за участю керівництва області, Великописарівського району та інших відповідальних осіб.

Довідково: На території Великописарівської ЦРЛ 6 років поспіль не використовується належним чином будівля лікувально-терапевтичного корпусу. Пусте приміщення щороку опалюється. Громада втрачає значні фінансові ресурси. На цей час лікувально-терапевтичний корпус центральної районної лікарні знаходиться в стані незавершеного будівництва.