Поточна діяльність

ІРИНА КУПРЕЙЧИК: «БАЖАЮ ВАМ ПЕРЕМОГ НЕ ЛИШЕ В СПОРТІ, А Й В ЖИТТІ»

Такими словами тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації привітала молодь Сумщини – учасників міжнародних та всеукраїнських спортивних змагань – з Міжнародним днем студентського спорту

«Спорт загартовує, спорт надихає, спорт робить вас мужніми, витривалими, здоровими. На Сумщині спорт розвивається з дитячого садка та шкільної парти, саме тому наші студенти-спортсмени повертаються не лише із всеукраїнських, а й міжнародних змагань із золотими, срібними та бронзовими медалями», – зазначила Ірина Купрейчик.

Протягом 2019 року студенти Сумщини гідно представляли Україну на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Так, збірні команди Сумської області стали переможцями у І-й Зимовій та ХІV літній Універсіаді України серед студентів. Крім того, у місті Загреб (Хорватія) відбулися Європейські ігри з єдиноборств серед студентів, де саме наші хлопці та дівчата отримали золоті і срібні нагороди. А ще збірні команди області зайняли ІІІ загальнокомандне місце на Спортивних іграх України серед студентів коледжів та технікумів у Львові.

Ірина Купрейчик подякувала керівникам та викладачам вищих навчальних закладів Сумщини за розвиток студентського спорту та відзначила їх грамотами голови облдержадміністрації.