Поточна діяльність

РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ СТАНОВИТЬ 92%

Готовність житлового господарства області становить 87,5%, теплового господарства – 88,9%, водопровідно-каналізаційного господарства – 89,8%, закладів освіти – 100 %, закладів охорони здоров’я – 90%, закладів соціального захисту – 90%

Директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ під час засідання колегії облдержадміністрації також повідомив  про заготівлю твердого палива в області. «На сьогодні запаси твердого палива по закладам бюджетної сфери в середньому становлять 74,8%, у тому числі вугілля – 73,3%, дрова – 76%, торфобрикети – 75%».

Сергій Луговий зазначив, що закупівля палива продовжується, проте  наявний запас вже дозволяє розпочати опалювальний сезон.

Що стосується відкритого питання «Котельні Північного промвузла», то присутній на засіданні колегії облдержадміністрації заступник міського голови Олександр ЖУРБА повідомив, що відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України АТ «Сумське НВО» включено до реєстру організацій, що беруть участь у процедурі врегулювання (реструктуризації)  заборгованості за спожиті енергоносії.