АУДИТОРИ СУМЩИНИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ ПОНАД 12,5 МЛН ГРН ПРОТЯГОМ СІЧНЯ-ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області за січень-вересень 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 12,5 млн грн

За результатами здійснених управлінням державних фінансових аудитів впроваджено 48 пропозицій. Матеріали 17 ревізій передані до правоохоронних органів для належного реагування, розпочато 3 досудових розслідування, а також вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 14 заходів впливу: у 7 випадках зупинено операції  з бюджетними коштами, у 1 випадку призупинено бюджетних асигнувань та у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства  з вимогою щодо усунення порушення.

За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної та 10 – до матеріальної.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/auditori-sumshchini-zabezpechili-vidshkoduvannya-vtrat-na-sumu-ponad-125-mln-grn-protyagom-sichnya-veresnya-2019-roku