Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ВШАНОВУЮТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Триразовим залпом із військової зброї бойові побратими віддавали шану загиблим героям – жителям Сумщини. Почесна варта, квіти і слова вдячності стали своєрідним символом Дня захисника України в нашій області

Відзначення Дня захисника України розпочалося покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим під час АТО воїнам-артилеристам.  Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ разом із представниками влади і громадськості поклав квіти до Меморіалу загиблим в АТО, пам’ятника Скорботної Матері та до пам’ятника воїнам Війська Польського на Центральному кладовищі обласного центру.

«Сьогодні, коли на сході нашої країни триває війна, лунають постріли, ми маємо бути, як ніколи, єдиними, бути патріотами і вшановувати тих, хто віддав своє життя за Україну, – говорив Іван Боршош. – А це не лише постаті, увічнені історією, такі як Мазепа, Петлюра, Бандера і багато інших, а й герої сучасності, серед яких і наші земляки, які загинули в зоні АТО/ООС і ті, хто сьогодні продовжує захищати українську територію».

На Театральній площі обласного центру відкрилася спеціальна виставка військової техніки, стрілецької зброї та засобів захисту.

Крім того, в рамках відзначення Дня захисника України по всій області відбуваються військово-патріотичні, культурно-мистецькі, спортивно-масові та інші тематичних заходи. Сумщина вшановує своїх героїв – тих, хто боронить країну сьогодні або готовий в будь-який час стати на захист рідної землі, нащадків роду козацького, представники якого століття за століттям боролися за вільну єдину Україну.