НА СУМЩИНІ ПРОВОДЯТЬСЯ ДНІ ПРОГРАМИ ФЕДЕРАЛЬНОГО МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА ЕНЕРГЕТИКИ НІМЕЧЧИНИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»

Проходитимуть дні програми «Готуємося до партнерства з Німеччиною» в області з 15 по 19 жовтня. Зокрема, 15 жовтня планується проведення бізнес – майстерні «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» для всіх зацікавлених представників підприємництва регіону, які хочуть розвивати співпрацю з Європейським союзом і з Німеччиною зокрема, та інтерв’ю на бізнес-сесію в Німеччину у 2020 році

У рамках бізнес-майстерні обговорюватимуться наступні теми: «Шукаємо партнера в Німеччині: пастка першого контакту», «Бар’єри виходу на ринку Німеччини», «Чого чекають німці від українських компаній, чого ми чекаємо від німецьких партнерів?», «Готуємо презентацію свого проекту для німецьких партнерів» тощо.

Відбудеться бізнес-майстерня «Співробітництво з Німеччиною. Міфи та реальність» 15 жовтня з 10.00 до 16.00 за адресою м. Суми, пл. Незалежності 2, 6 поверх, кабінет № 115. З 16.00 до 18.00 пройде інтерв’ю на бізнес-сесію в Німеччині.

У 2020 році українським менеджерам пропонуються коопераційні сесії за напрямками: 1. Економічна кооперація (без галузевої специфіки); 2. Економічна кооперація у харчовій промисловості; 3. Industry 4.0; 4. Економічна кооперація в секторі охорони здоров’я; 5. Економічна кооперація в сфері енергоефективності.

Тривалість бізнес-сесії один місяць.

Мова: англійська (для окремих форматів – російська).

Умови фінансування: Федеральне міністерство економіки та енергетики Німеччини покриває більшість витрат учасників (крім проїзду з України до Німеччини і з Німеччини до України).

Вимоги до кандидатів на бізнес-сесію у Німеччині: наявність відповідної освіти; досвід роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 5 років; наявний потенціал компанії для розвитку економічної кооперації з німецькими партнерами; добре знання англійської мови (для окремих форматів – російської).

Контактний телефон – (0542) 62 08 47.

Більше інформації про програму та про групи відборів за посиланням https://ukraine.managerprogramm.de/.