ВІТАЄМО І ВКЛОНЯЄМОСЯ ВОЇНАМ, ЯКІ СЬОГОДНІ ДАРУЮТЬ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ У МИРІ ТА СПОКОЇ, - ІВАН БОРШОШ

Тисячі жителів Сумщини вітають сьогодні своїх захисників зі святом. Заступник голови облдержадміністрації також долучився до привітань і взяв участь у численних заходах

«Для жителів області цей день не лише свято, а й пам'ять про всіх, хто загинув під час захисту території України, хто й сьогодні перебуває в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Герої помирають, але не здаються. Ми вітаємо і вклоняємося воїнам, хто сьогодні дарує можливість всім людям жити у мирі та спокої», – зазначив Іван Боршош та побажав, щоб Свята Богородиця завжди оберігала родини Сумщини, доброго здоров’я всім її жителям і всім мирної України, злагоди та єдності.

Посадовець також відзначив  почесними грамотами та подяками голови  облдержадміністрації полковника Ігора РАКИТУ, заступника начальника служби управління департаменту військової частини А 0515; підполковника Михайла МАРТИНЕНКА, начальника відділу військового обліку та бронювання Сумського обласного військового комісаріату; старшого лейтенанта Олега ЛИСЕНКА, начальника служби пожежної безпеки військової частини А 1476 Збройних сил України; молодшого лейтенанта Олександра ДУБОВИКА, офіцера служби кадрової роботи військової частини 3051 Національної гвардії України та старшину Ігора ГАВРИКОВА, командира евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення військової частини А 4532.

Військовий комісар Сумського обласного військкомату Валерій ІСМАІЛОВ передусім подякував сім’ям військових за терпіння і мужність в очікуванні до дому своїх чоловіків, синів та дочок, а також всім жителям Сумщини за підтримку та любов до рідної землі.