НА СУМЩИНІ БАТЬКАМ УЧАСНИКА АТО ВРУЧИЛИ ОРДЕН «ЗА МУЖНІСТЬ»

У Деркачівській школі Недригайлівського районупедагоги, учні, дошкільнята вшанували пам’ять земляків – учасників АТО, героїв- захисників

Заступник Сумського обласного військового комісара Євген ВАРЛАМОВ вручив орден «За мужність» III ступеня батькам солдата Євгена КЕРЕЧАНИНА, який загинув 18 березня 2019 року на позиціях ЗСУ поблизу хутора Вільний (околиці м. Золоте) від кулі снайпера під час обстрілу з території тимчасово окупованого селища Золоте-5.

Євген служив у ЗСУ за контрактом, обрав суворі будні воїна-захисника рідної країни. Він проходив військову службу в найгарячіших точках на сході України в Донецькій та Луганській областях.

Герою на момент загибелі було лише двадцять  років, але він завжди відрізнявся патріотизмом, любив життя і багато хотів встигнути зробити.

Голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО, звернувся до всіх присутніх і наголосив, що ми завжди маємо пам’ятати заради чого віддали життя тисячі українських захисників, серед яких жителі Недригайлівського району - Олександр Шовтута, Сергій Грибеник та Євген Керечанин.

Керівники району разом з рідними загиблого солдата, представниками районного і обласного військового комісаріату поклали квіти до могили Євгена в селі Деркачівка та пам’ятного знаку полеглим за волю та незалежність України, відкриття якого відбулося у вересні минулого року в смт Недригайлів.

Довідково: Євген народився у с. Деркачівка 7 травня 1998 року в родині простих сільських трударів. Після закінчення школи, у 2013 році, Євген вступив до ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», в якому здобув професію за спеціальністю слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, водій категорії «С».