НА РОМЕНЩИНІ ПРАЦЮЄ «МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»

Для надання соціально-правової допомоги громадянам безпосередньо за місцем проживання відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» до Коржівської сільської ради Роменського району

«Мобільний соціальний офіс» дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню поінформованості мешканців», – зазначив начальник управління соціального захисту населення Роменської райдержадміністрації Олександр ДАЦЕНКО.

Під час роботи «мобільного соціального офісу» спеціалістами проведено співбесіди з місцевими мешканцями, надано консультації стосовно призначення та виплат державних допомог, пенсійного забезпечення тощо. Особлива увага була приділена роз'яснювальній роботі щодо оновленого порядку надання субсидій та пільг у грошовій формі.

Жителі села Коржі отримали допомогу в оформленні заяв та мали можливість надати документи для призначення різних видів допомоги за місцем проживання. Фахівцями «мобільного соціального офісу» розглянуто всі питання по суті та надано необхідну допомогу у задоволенні актуальних потреб заявників з питань соціального захисту населення.