Поточна діяльність

КОМАНДА З СУМЩИНИ ВИБОРОЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ НА VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ЗНАВЦІВ КУРСУ «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ»

У Сумах в Університеті банківської справи у відбувся фінал VI Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». У фіналі взяли участь 6 команд, у тому числі команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 3 Сумської області

Учасники команд мали змогу продемонструвати не тільки рівень знань з фінансової грамотності, але й навички проведення дебатів та вміння працювати у команді. Журі з представників Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, банків України, науковців обирало найдостойнішу команду серед фіналістів.

Третє місце за рішенням журі отримали команда «Конотопські відьми» Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Сумської області та команда з міста Чернівці.

Перше місце здобула команда з Івано-Франківської області, другими стали команди з Харківщини та Волині.

Довідково. Турнір юних знавців із фінансової грамотності проводиться з метою оцінки, аналізу та узагальнення результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Організатори турніру – ДВНЗ «Університет банківської справи» у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Національним банком України, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежною асоціацією банків України, проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та провідними банками України.