У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕОРГАНІЗАЦІЯ ФТИЗІАТРИЧНОЇ СЛУЖБИ

За інформацією обласного управління охорони здоров’я, наразі проводиться об’єднання Сумського обласного клінічного та Шосткинського міжрайонного протитуберкульозного диспансерів в єдине комунальне некомерційне підприємство «Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр».На сьогодні питання закриття фтизіатричних стаціонарів в області не розглядається

Протитуберкульозні стаціонари Регіонального клінічного фтизіопульмонологічного медичного центру в м.Шостка та смт. Степанівка Сумського району готові з квітня 2020 року надати допомогу усім хворим на туберкульоз, які становлять епідеміологічну небезпеку для оточуючих, відповідно до галузевих стандартів в охороні здоров’я.

З першого квітня усі хворі на туберкульоз будуть забезпечені необхідним лікуванням в межах фінансування від Національної служби здоров’я України.

Адміністрацією Регіонального клінічного фтизіопульмонологічного медичного центру вживаються необхідні заходи для заключення договору з Національною службою здоров’я України на пакет послуг «Діагностика та лікування дорослих та дітей із туберкульозом».