Поточна діяльність

НА СУМЩИНІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІНСПЕКТУВАННЯ РАЙОННИХ ЛІКАРЕНЬ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ КАДРОВІ РІШЕННЯ

На минулому тижні голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО разом із заступниками, спеціалістами обласного управління охорони здоров’я та представниками обласної ради проінспектували районні лікарні щодо їх готовності надавати медичну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, пацієнтам з підозрою та консультативну допомогу особам, які контактували з хворими

Майже до всіх лікарень в районах у голови облдержадміністрації та його заступників були зауваження, головним лікарям надані алгоритми дій щодо усунення тих чи інших недоліків.

Найгіршою виявилася готовність Охтирської центральної районної лікарні. У медичному закладі зроблений сучасний ремонт, на який було витрачено значні кошти. Але, на жаль, через нерозуміння керівником ЦРЛ нинішньої ситуації в Україні та світі, важливості підготовки лікарні до прийняття хворих на коронавірусну інфекцію, можуть постраждати жителі Сумщини.

Як повідомили на брифінгу в облдержадміністрації, за результатами перевірки районних лікарень обласною владою будуть прийняті кадрові рішення.