ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ МОЖНА БУДЕ ПЕРЕТНУТИ ЛИШЕ У 2-Х МІЖНАРОДНИХ ПУНКТАХ ПРОПУСКУ. ВСІХ, ХТО ПРИБУДЕ, – В ОБСЕРВАЦІЮ

З 00:00 год. 7 квітня 2020 року державний кордон України в Сумській області можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 2-х міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення, це «Юнаківка» (Сумський район) та «Бачівськ» (Глухівський район).

Всі, хто прибуде на територію Сумської області з-за кордону, з 7 квітня будуть в обов’язковому порядку розміщуватися в обсервацію. Про це повідомив під час брифінгу в облдержадміністрації керівник Регіонального міжвідомчого оперативного штабу щодо протидії поширенню коронавірусу SARS-COV-2 Олександр МИЛАШ.

Керівник оперативного штабу наголосив, що такі заходи обумовлені тим, що люди не дотримувалися режиму самоізоляції та порушували карантинний режим.  

Олександр Милаш звернув увагу всіх, хто збирається на Великодні свята і поминальні дні приїхати на Сумщину, що вони мають обов’язково врахувати у своїх планах безумовну 14-денну обсервацію.