Поточна діяльність

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ НИЖНЬОСИРОВАТСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

За інформацією Департаменту капітального будівництва Сумської облдержадміністрації, реконструкція цієї школи здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету

У 2020 році на реконструкцію школи було виділено 4 млн 906 тис. 237 грн, із них 4 млн. 415 тис. 613 грн – кошти державного фонду регіонального розвитку і 490 тис. 624 грн – кошти місцевого бюджету.

У 2019 році за кошти ДФРР було утеплено частину фасаду школи, замінено дах, утеплено горище. У зв’язку зі зростом цін завершити проект у 2019 році не вдалося, адже ще потрібно утеплити іншу частину фасаду школи, провести вимощення периметру школи, збудувати ганки з пандусами та навіси, встановити нові двері. Саме ці роботи і виконуються у 2020 році.

Наразі вже здійснено утеплення фасаду на 75%, завезено матеріали для вимощення периметру школи. Роботи планують завершити до 1 серпня.

Довідково. У Нижньосироватській загальноосвітній школі навчається 267 учнів та працює 29 вчителів. Заклад облаштовано навчальними кабінетами (кімнатами), які оснащені персональними комп’ютерами, мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, принтерами, сканерами. У 2014-2015 році для енергоефективності в Нижньосироватській ЗОШ І-ІІІ ст. було встановлено 2 котли на дровах. У 2017 році здійснено заміну віконних блоків, внутрішнє опорядження спортзалу.