Поточна діяльність

ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ З КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В ОБЛАСТІ ОСТАННЬОГО ТИЖНЯ РІЗКО ЗАГОСТРИЛАСЬ

З 31 липня до 6 серпня зареєстровано 151 випадок захворювання на коронавірус, що стало антирекордом за весь період епідемії на Сумщині. Інтенсивний показник зазначеного періоду захворюваності на COVID-19 на 100 тисяч населення становив 13,99. Про це під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині, повідомила виконуюча обов’язки завідувача відділення особливо небезпечних інфекцій Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Галина ХРИСТЕНКО

За її словами, випадки зафіксовані на 15 адміністративних територіях області. Найбільше випадків зареєстровано у м. Суми – 60, у м. Охтирці – 24, Недригайлівському районі – 19.

Переважна частина захворілих на COVID-19 виявлена активно при обстеженні контактних осіб в осередках захворювання. Зокрема, значне розповсюдження інфекції відбувається у зв’язку з тісним контактом в сімейних осередках та зниженою настороженістю щодо можливості інфікування медичних працівників та нехтування населенням Сумщини елементарних протиепідемічних правил, таких як носіння масок у громадських місцях та місцях скупчення людей, дотримання соціальної дистанції та санітарних норм.

Галина Христенко закликала жителів Сумської області не бути легковажними у критичній ситуації, що наразі зачепила територію всієї України, і чітко дотримуватися вимог карантину та порад від Міністерства охорони здоров’я https://moz.gov.ua/article/news/rekomendacii-dlja-gromadjan-schodo-koronavirusu-2019-ncov.