Поточна діяльність

РОМАН ГРИЩЕНКО ПЕРЕВІРИВ ГОТОВНІСТЬ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ, ДЕ ДОДАТКОВО РОЗГОРНУТЬ «КОВІДНІ» ЛІЖКА

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО перевірив забезпеченість обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, де додатково планують розгорнути ліжка для госпіталізації хворих на COVID-19 та тих, у кого є підозра

«Ситуація напружена, але контрольована. Сьогодні ми проінспектували можливості обласного госпіталю ветеранів війни, де ми зможемо розміщувати хворих з нетяжким перебігом хвороби та тих, у кого є підозра на COVID-19. Для мене і медиків Сумщини – важливі всі люди, які проживають, як в області, так і у м. Суми», – зазначив Роман Грищенко та додав, що наразі проводиться робота щодо укладання договору з НСЗУ про надання цим закладом медичної допомоги хворим на коронавірусну інфекцію.

Також очільник облдержадміністрації повідомив, що до кінця тижня на 50% ліжковий фонд госпіталю буде забезпечено подачею кисню, надалі цей відсоток буде збільшуватися в плановому порядку. В інших медичних закладах також планується розширення кількості ліжкомісць для того, щоб стабілізувати ситуацію в місті.

Госпіталізувати хворих планують на двох ізольованих поверхах обласного госпіталю ветеранів, де працюватимуть окремі бригади лікарів.

«У разі зростання кількості хворих на COVID-19 та необхідності повного завантаження цієї лікарні, ми маємо вже інший медичний заклад, де ветерани війни зможуть й надалі отримувати всі медичні послуги», – повідомив Роман Грищенко.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО зазначив, що заповнюваність ліжкового фонду хворими на коронавірус наразі складає близько 78%. Для того, щоб допомогти міським лікарням, за дорученням голови облдержадміністрації Романа Грищенка долучають до надання допомоги хворим на COVID-19 обласні медичні заклади та розгортають на їх базі додаткові ліжка.

«В обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, який ми наразі поступово вводимо в дію, проводяться роботи щодо відновлення кисневої мережі. Також за кошти державної субвенції сюди будуть закуплені кисневі концентратори», – повідомив Сергій Бутенко.