Поточна діяльність

СУМЩИНА МАЄ РЕЗЕРВ КИСНЕВИХ КОНЦЕНТРАТОРІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ В РАЗІ НЕОБХІДНОСТІ ДОДАТКОВО 364 ПАЦІЄНТІВ КИСНЕМ

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА тримає на щоденному контролі питання щодо організації надання якісної медичної допомоги хворим на COVID-19. Серед пріоритетних завдань обласної влади – забезпечення ліжок для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією киснем

Як повідомив під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, у лікарнях області підготовлено 1939 ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. На сьогодні заняті 458 ліжок, показник завантаження – 23,6%.

«Наразі із 1939 ліжок киснем забезпечені 1606 ліжок. Кисень подається пацієнтам як централізовано, так і через кисневі концентратори, – зазначив Сергій Бутенко. – Сумщина має створений маневрений резерв кисневих концентраторів, який дасть змогу, в разі необхідності, забезпечити киснем ще 364 ліжка. Такий резерв, до речі, створений не в усіх областях України. А у нас він є».

Крім того, у 17 закладах охорони здоров’я, які визначені для лікування пацієнтів з COVID-19, працює 147 апаратів штучної вентиляції легень, наразі задіяні 17 апаратів ШВЛ.