Поточна діяльність

СЬОГОДНІ НА СУМЩИНІ ВРУЧИЛИ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 58 КРАЩИМ УЧНЯМ

Протягом 2021 року учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області щомісячно отримуватимуть по 1050 гривень зазначеної стипендії. Нагороди юній еліті Сумщини від імені голови облдержадміністрації Василя ХОМИ вручили його радники Вікторія МЕДВІДЬ та Сергій ПОРОСКУН

«Від імені голови облдержадміністрації Василя Хоми вітаю вас з такою високою нагородою. Ознака нашого часу – довіра до молоді, повага до її думки та точки зору. Саме ви – завтрашні науковці, викладачі, громадські активісти, спортсмени, митці, волонтери… І стипендії, які ви отримали, свідчать про те, що майбутнє держави буде у гідних руках», – зазначила Вікторія Медвідь та вручила стипендії учням-переможцям  всеукраїнських, обласних олімпіад і творчих конкурсів.

Радник голови облдержадміністрації з питань молоді та спорту Сергій Пороскун вручив стипендії переможцям спортивних турнірів та змагань.

«Шановні стипендіати, ви активно тренувались, досягали висот у спорті. І, сподіваюсь, ці стипендії стануть мотивацією до здобуття ще більших результатів. Удачі на змаганнях та успіху на тренуваннях», – побажав радник голови облдержадміністрації.

Цього року стипендії голови отримали 52 учні закладів загальної середньої освіти та закладів інституційного догляду та виховання дітей, 6 – професійної (професійно-технічної) освіти. Із них переможців олімпіад – 31, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, конкурсів творчо-естетичного спрямування та лідери учнівського самоврядування – 16, спортивних змагань – 11.

Довідково. Стипендія призначається обдарованим учням 8-10 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти за особливі успіхи в навчанні та перемогу в міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіадах, турнірах, конкурсах, спортивних змаганнях. Кандидати на отримання стипендії визначаються управліннями, відділами освіти та педагогічними радами закладів освіти.

У грудні 2020 року до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації надійшли документи на 58 учнів – кандидатів для отримання стипендій у 2021 році досягнення яких відповідають сукупним критеріям Положення про порядок призначення стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням – переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань.